Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Vysledky v sezone 2011/2012 TJ Smolinské

sobota, 16 jún 2012
17:00    HLB TJ Družstevník Hlboké - STR TJ Spartak Stráže - : -    
17:30    RYB FC Rybky - JAB TJ Tatran Jablonica - : -    
nedeľa, 17 jún 2012
17:30    BRO Baník Brodské - SEK FC HOTELING Sekule - : -    
17:30    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - : -    
17:30    SMO TJ Družstevník Smolinské - ČÁČ FK Čáčov 1933 - : -    
17:30    CER FK Cerová - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - : -    
17:30    DUB TJ Slovan Dubovce - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
17:30    KOV TJ Družstevník Koválov - ORE FK Oreské - : -    
 
choď hore
29.kolo (10/06/2012)

nedeľa, 10 jún 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
17:30    DUB TJ Slovan Dubovce - RYB FC Rybky - : -    
17:30    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
17:30    SEK FC HOTELING Sekule - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - : -    
17:30    ORE FK Oreské - BRO Baník Brodské - : -    
17:30    JAB TJ Tatran Jablonica - KOV TJ Družstevník Koválov - : -    
17:30    ČÁČ FK Čáčov 1933 - CER FK Cerová - : -    
17:30    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
 
choď hore
28.kolo (03/06/2012)

sobota, 02 jún 2012
17:00    HLB TJ Družstevník Hlboké - ČÁČ FK Čáčov 1933 - : -    
17:30    RYB FC Rybky - STR TJ Spartak Stráže - : -    
nedeľa, 03 jún 2012
17:30    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
17:30    CER FK Cerová - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - : -    
17:30    RAD TJ Družstevník Radimov - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - : -    
17:30    KOV TJ Družstevník Koválov - DUB TJ Slovan Dubovce - : -    
17:30    BRO Baník Brodské - JAB TJ Tatran Jablonica - : -    
17:30    SEK FC HOTELING Sekule - ORE FK Oreské - : -    
 
choď hore
27.kolo (27/05/2012)

nedeľa, 27 máj 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - KOV TJ Družstevník Koválov - : -    
17:30    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
17:30    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - RYB FC Rybky - : -    
17:30    ORE FK Oreské - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - : -    
17:30    JAB TJ Tatran Jablonica - SEK FC HOTELING Sekule - : -    
17:30    DUB TJ Slovan Dubovce - BRO Baník Brodské - : -    
17:30    ČÁČ FK Čáčov 1933 - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
17:30    SMO TJ Družstevník Smolinské - CER FK Cerová - : -    
 
choď hore
26.kolo (20/05/2012)

sobota, 19 máj 2012
17:00    HLB TJ Družstevník Hlboké - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
17:30    RYB FC Rybky - ČÁČ FK Čáčov 1933 - : -    
nedeľa, 20 máj 2012
17:30    BRO Baník Brodské - STR TJ Spartak Stráže - : -    
17:30    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - CER FK Cerová - : -    
17:30    RAD TJ Družstevník Radimov - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - : -    
17:30    KOV TJ Družstevník Koválov - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - : -    
17:30    SEK FC HOTELING Sekule - DUB TJ Slovan Dubovce - : -    
17:30    ORE FK Oreské - JAB TJ Tatran Jablonica - : -    
 
choď hore
25.kolo (13/05/2012)

nedeľa, 13 máj 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - SEK FC HOTELING Sekule - : -    
17:00    CER FK Cerová - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
17:00    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - RYB FC Rybky - : -    
17:00    JAB TJ Tatran Jablonica - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - : -    
17:00    DUB TJ Slovan Dubovce - ORE FK Oreské - : -    
17:00    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - BRO Baník Brodské - : -    
17:00    ČÁČ FK Čáčov 1933 - KOV TJ Družstevník Koválov - : -    
17:00    SMO TJ Družstevník Smolinské - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
 
choď hore
24.kolo (06/05/2012)

sobota, 05 máj 2012
17:00    RYB FC Rybky - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
nedeľa, 06 máj 2012
17:00    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
17:00    ORE FK Oreské - STR TJ Spartak Stráže - : -    
17:00    RAD TJ Družstevník Radimov - CER FK Cerová - : -    
17:00    KOV TJ Družstevník Koválov - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - : -    
17:00    BRO Baník Brodské - ČÁČ FK Čáčov 1933 - : -    
17:00    SEK FC HOTELING Sekule - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - : -    
17:00    JAB TJ Tatran Jablonica - DUB TJ Slovan Dubovce - : -    
 
choď hore
23.kolo (29/04/2012)

sobota, 28 apríl 2012
16:00    HLB TJ Družstevník Hlboké - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
nedeľa, 29 apríl 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - JAB TJ Tatran Jablonica - : -    
16:30    CER FK Cerová - RYB FC Rybky - : -    
16:30    DUB TJ Slovan Dubovce - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - : -    
16:30    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - ORE FK Oreské - : -    
16:30    ČÁČ FK Čáčov 1933 - SEK FC HOTELING Sekule - : -    
16:30    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - BRO Baník Brodské - : -    
16:30    SMO TJ Družstevník Smolinské - KOV TJ Družstevník Koválov - : -    
 
choď hore
22.kolo (22/04/2012)

sobota, 21 apríl 2012
16:30    RYB FC Rybky - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
nedeľa, 22 apríl 2012
16:30    DUB TJ Slovan Dubovce - STR TJ Spartak Stráže - : -    
16:30    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
16:30    KOV TJ Družstevník Koválov - CER FK Cerová - : -    
16:30    BRO Baník Brodské - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
16:30    SEK FC HOTELING Sekule - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - : -    
16:30    ORE FK Oreské - ČÁČ FK Čáčov 1933 - : -    
16:30    JAB TJ Tatran Jablonica - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - : -    
 
choď hore
21.kolo (15/04/2012)

nedeľa, 15 apríl 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - : -    
15:30    HLB TJ Družstevník Hlboké - KOV TJ Družstevník Koválov - : -    
16:00    SMO TJ Družstevník Smolinské - SEK FC HOTELING Sekule - : -    
16:00    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - DUB TJ Slovan Dubovce - : -    
16:00    ČÁČ FK Čáčov 1933 - JAB TJ Tatran Jablonica - : -    
16:00    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - ORE FK Oreské - : -    
16:00    CER FK Cerová - BRO Baník Brodské - : -    
16:00    RAD TJ Družstevník Radimov - RYB FC Rybky - : -    
 
choď hore
20.kolo (08/04/2012)

nedeľa, 08 apríl 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - : -    
16:00    BRO Baník Brodské - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
16:00    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - RYB FC Rybky - : -    
16:00    KOV TJ Družstevník Koválov - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
16:00    SEK FC HOTELING Sekule - CER FK Cerová - : -    
16:00    ORE FK Oreské - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
16:00    JAB TJ Tatran Jablonica - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - : -    
16:00    DUB TJ Slovan Dubovce - ČÁČ FK Čáčov 1933 - : -    
 
choď hore
19.kolo (01/04/2012)

sobota, 31 marec 2012
15:30    HLB TJ Družstevník Hlboké - SEK FC HOTELING Sekule 4 : 2 (2:0)    
16:00    RYB FC Rybky - KOV TJ Družstevník Koválov 2 : 5 (1:3)    
nedeľa, 01 apríl 2012
16:00    ČÁČ FK Čáčov 1933 - STR TJ Spartak Stráže 2 : 2    
16:00    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj 1 : 2    
16:00    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - DUB TJ Slovan Dubovce 0 : 1    
16:00    SMO TJ Družstevník Smolinské - JAB TJ Tatran Jablonica 2 : 1    
16:00    CER FK Cerová - ORE FK Oreské 0 : 3 (0:3)    
16:00    RAD TJ Družstevník Radimov - BRO Baník Brodské 1 : 2    
 
choď hore
18.kolo (25/03/2012)

nedeľa, 25 marec 2012
10:00    STR TJ Spartak Stráže - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence 7 : 2    
15:00    BRO Baník Brodské - RYB FC Rybky 4 : 2 (1:0)    
15:00    ORE FK Oreské - HLB TJ Družstevník Hlboké 3 : 1    
15:00    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - KOV TJ Družstevník Koválov 0 : 0 (0:0)    
15:00    SEK FC HOTELING Sekule - RAD TJ Družstevník Radimov 1 : 0 (1:0)    
15:00    JAB TJ Tatran Jablonica - CER FK Cerová 0 : 0 (0:0)    
15:00    DUB TJ Slovan Dubovce - SMO TJ Družstevník Smolinské 0 : 0 (0:0)    
15:00    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - ČÁČ FK Čáčov 1933 0 : 0 (0:0)    
 
choď hore
17.kolo (18/03/2012)

sobota, 17 marec 2012
15:00    HLB TJ Družstevník Hlboké - JAB TJ Tatran Jablonica 0 : 2    
15:00    RYB FC Rybky - SEK FC HOTELING Sekule 2 : 1    
nedeľa, 18 marec 2012
15:00    SMO TJ Družstevník Smolinské - STR TJ Spartak Stráže 1 : 3    
15:00    ČÁČ FK Čáčov 1933 - MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj 2 : 4    
15:00    ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence - POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany 2 : 0    
15:00    CER FK Cerová - DUB TJ Slovan Dubovce 2 : 0    
15:00    RAD TJ Družstevník Radimov - ORE FK Oreské 1 : 0    
15:00    KOV TJ Družstevník Koválov - BRO Baník Brodské 3 : 0    
 
choď hore
16.kolo (01/05/2012)

nedeľa, 11 marec 2012
17:00    DUB TJ Slovan Dubovce - HLB TJ Družstevník Hlboké - : -    
17:00    ORE FK Oreské - RYB FC Rybky - : -    
17:00    MHJ TJ Družstevník Mokrý Háj - BRO Baník Brodské - : -    
17:00    SEK FC HOTELING Sekule - KOV TJ Družstevník Koválov - : -    
17:00    JAB TJ Tatran Jablonica - RAD TJ Družstevník Radimov - : -    
17:00    STR TJ Spartak Stráže - CER FK Cerová - : -    
17:00    POP TJ Družstevník Popudinské Močidlany - SMO TJ Družstevník Smolinské - : -    
17:00    ČÁČ FK Čáčov 1933 - ŠAJ TJ KERKO Šajdíkové Humence  

 

TOPlist
Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok